Espanyol - Real Madrid, wynik spotkania - 2-1

Espanyol - Real Madrid wynik spotkania 2-1. Dnia 2021-10-03 14:15 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Espanyol a Real Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania między Espanyol a Real Madrid wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Raúl de Tomás 17' 1-0 Adri Embarba Aleix Vidal 60' 2-0 K. Bare K. Benzema 71' 2-1 L. Jović

Żółte kartki Espanyol: Adrián Embarba 11' Óscar Gil 79'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 29'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Espanyol stanie naprzeciw Cadiz, następne spotkania z drużynami Elche i Athletic Club. Kolejno natomiast Real Madrid z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Shakhtar Donetsk i Barcelona.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki ligi La Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Adrián Embarba Eduardo Camavinga często serwują wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Nieustannie zdarzają się przepiękne asysty oraz gole, brutalne faule kończące się czerwoną kartką zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami są niezwykle zażarte, rzadko bywa, że widowiska męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga. Espanyol i Real Madrid i ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak RCDE Stadium.