Spotkanie Real Madrid vs Athletic Club zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-12-01 20:00

W dniu 2021-12-01 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 9. Zmierzyły się Real Madrid i Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Madrid a Athletic Club wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: K. Benzema 40' 1-0 L. Modrić

Żółte kartki Real Madrid: Luka Modrić 68' Casemiro 77'

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 31' Íñigo Lekue 43' Iñaki Williams 77'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny sędzia spotkania to Isidro Díaz de Mera. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Madrid stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Cadiz. Kolejno natomiast Athletic Club z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Real Betis.

Fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak Luka Modrić Oier Zarraga systematycznie zapewniają swoim wiernym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy ostre faule, widowiskowe asysty czy gole zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nader zajadłe, nie często bywa, że mecze nas nudzą. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Real Madrid i Athletic Club w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.