Spotkanie pomiędzy Osasuna i Real Madrid zakończone wynikiem 1-3 dnia 2022-04-20 19:30 na obiekcie Estadio El Sadar

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Osasuna i Real Madrid wynik to 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-04-20 19:30 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Osasuna a Real Madrid.

Gole strzelali: D. Alaba 12' 0-1 A. Budimir 13' 1-1 Asensio 45' 1-2 Lucas Vázquez 90' 1-3 Vinícius Júnior

Żółte kartki Osasuna: Darko Brašanac 44'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 5' Éder Militão 60' Nacho Fernández 62'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny sędzia spotkania to Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Osasuna stanie naprzeciw Elche, następne spotkania z drużynami Espanyol i Getafe a Real Madrid podejmie Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Manchester City.

Wierni kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Złożone z utalentowanych graczy zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Darko Brašanac Eduardo Camavinga często gwarantują pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty oraz gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się, że widowiska nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Osasuna i Real Madrid z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.