Na obiekcie Visit Mallorca Estadi dnia 2023-02-05 13:00 odbyło się spotkanie Mallorca kontra Real Madrid zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania między Mallorca a Real Madrid zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-05 13:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Mallorca a Real Madrid.

Gole strzelali: Nacho 13' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 61' Amath Ndiaye 72' Iñigo Ruiz de Galarreta 80' Pablo Maffeo 87' Antonio Raíllo 90'

Żółte kartki Real Madrid: Vinícius Júnior 44' Dani Ceballos 45' Federico Valverde 64' Luka Modrić 81' Mariano Díaz 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter spotkania to Alejandro Hernandez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Villarreal i Espanyol. Kolejno natomiast Real Madrid podejmie Al Ahly. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Osasuna.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Jaume Costa Vinícius Júnior nieraz zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele emocji. Obserwujemy przepiękne gole czy asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych zespołów jak Mallorca i Real Madrid w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.