Dnia 2023-02-15 20:00 miało miejsce spotkanie Real Madrid - Elche zakończone wynikiem 4-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Real Madrid a Elche wynik to 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2023-02-15 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Real Madrid a Elche.

Gole strzelali: Marco Asensio 8' 1-0 Dani Carvajal K. Benzema 31' 2-0 K. Benzema 45' 3-0 L. Modrić 80' 4-0

Żółte kartki Real Madrid: Mariano Díaz 83'

Żółte kartki Elche: Enzo Roco 30' Gerard Gumbau 53' Diego González 72'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Madrid stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Barcelona. Kolejno natomiast Elche z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Valladolid.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Mariano Díaz Enzo Roco nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się, że mecze nie są interesujące. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Real Madrid i Elche jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.