Real Betis kontra Real Madrid, wynik meczu - 0-0

Dnia 2023-03-05 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 24 pomiędzy Real Betis a Real Madrid.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Real Betis oraz Real Madrid zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Betis: William Carvalho 45' Youssouf Sabaly 51' Borja Iglesias 51'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 25' Éder Milit?o 59' Rodrygo 59' Vinícius Júnior 84'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Betis zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Villarreal i Manchester United. Kolejno natomiast Real Madrid zmierzy się z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Barcelona.

Bardzo często liczni kibice śledzą potyczki ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy jak William Carvalho Eduardo Camavinga nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Real Betis oraz Real Madrid oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Benito Villamarín.