Real Madrid vs Villarreal, wynik spotkania 2-3

Dnia 2023-04-08 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz ligi La Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid a Villarreal wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

 

Gole strzelali: Pau Torres 16' 1-0 S. Chukwueze 39' 1-1 G. Lo Celso Vinícius Júnior 48' 2-1 Dani Ceballos José Luis Morales 70' 2-2 S. Chukwueze 80' 2-3 Álex Baena

Żółte kartki Real Madrid:

Żółte kartki Villarreal: Yéremy Pino 25' Alfonso Pedraza 35' Juan Foyth 69'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Villarreal:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Cadiz i Chelsea. Kolejno natomiast Villarreal z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Espanyol.

Wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki ligi La Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Yéremy Pino nader często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między drużynami okazują się bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to spotkania nudne. Bardzo często zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty i bramki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Real Madrid i Villarreal i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.