Spotkanie Cadiz vs Real Madrid zakończone wynikiem 0-3

Wczoraj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Cadiz i Real Madrid. Real Madrid odniosło zwycięstwo z wynikiem 3-0, zachowując prowadzenie już po pierwszej połowie z wynikiem 1-0. Mecz miał miejsce w Estadio Nuevo Mirandilla w ramach 14. kolejki La Liga, a jego data i godzina to 26 listopada 2023 roku o 17:30.

Mecz La Liga: Cadiz - Real Madrid 0-3

Estadio Nuevo Mirandilla był świadkiem zaciętego spotkania pomiędzy drużyną Cadiz a gigantem ligi hiszpańskiej - Real Madrid. Goście kontrolowali grę przez większość czasu, co zaowocowało zwycięstwem 3:0. Spotkanie było emocjonujące, a atmosfera na stadionie była niesamowita.

Pierwsza połowa rozpoczęła się zdecydowanie, z obiema drużynami starającymi się o kontrolę nad piłką. W 14. minucie, Rodrygo zdobył gola dla Realu Madrid, dając swojej drużynie prowadzenie 1:0. Gospodarze, mimo starań, nie zdołali wyrównać wyniku przed przerwą, która zakończyła się rezultatem 0:1 na korzyść gości.

Druga połowa była równie emocjonująca, a Real Madrid zwiększył swoje prowadzenie w 64. minucie, kiedy to ponownie Rodrygo zapisał się na listę strzelców, tym razem asystującemu L. Modrićowi. W 74. minucie to J. Bellingham ustalił wynik na 3:0, zdobywając trzeciego gola dla Realu.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a sędzia Guillermo Cuadra Fernandez musiał ukarać kilku zawodników. Żółte kartki zostały pokazane Ivánowi Alejo, Álexowi Fernándezowi oraz Javierowi Hernándezowi z drużyny gospodarzy, a także Federico Valverdeowi, Ferlandowi Mendyemu oraz Antonio Rüdigerowi z Realu Madrid. Czerwone kartki nie padły w tym meczu.

Real Madrid zapewnił sobie kolejne zwycięstwo w La Liga, podczas gdy Cadiz będzie musiał popracować nad swoją grą, aby osiągnąć pożądane wyniki w kolejnych meczach. Następne spotkania dla obu drużyn zapowiadają się interesująco, więc fani piłki nożnej nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.