Mecz Granada CF - Real Madrid na obiekcie Estadio Nuevo Los Cármenes: wynik końcowy 0-4

Emocje sięgały zenitu na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie Granada CF stanęła w szranki z gigantem z Madrytu. Real Madrid pokazał klasę i dominację, wygrywając zdecydowanie 4-0 w ramach 35. kolejki La Liga. Już do przerwy kibice mogli cieszyć się z dwubramkowej przewagi gości. Spotkanie, które odbyło się w sobotnie popołudnie, dostarczyło sporo emocji zarówno na boisku, jak i na trybunach.

La Liga: Granada CF - Real Madryt 0-4

Data i godzina: 11 maja 2024, godzina 16:30

Miejsce: Estadio Nuevo Los Cármenes

Sędzia główny: Pablo González Fuertes, Hiszpania

Sprawozdanie z meczu:

Zapowiadał się wielki pojedynek na Estadio Nuevo Los Cármenes, gdzie miejscowa Granada CF przyjęła potężnego przeciwnika, Real Madryt. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice obu drużyn głośno dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą kulę dźwięku.

Pierwsza połowa była zacięta, obie drużyny starały się narzucić swoje warunki gry. Jednak to goście z Madrytu jako pierwsi otworzyli wynik. W 38. minucie Fran García wpisał się na listę strzelców, dając Realowi prowadzenie 1-0. Na krótko przed przerwą, w 45. minucie, A. Güler podwyższył wynik na 2-0, asystując Franowi Garcíi.

Po wznowieniu gry po przerwie, Real Madryt nie zwalniał tempa. Brahim Díaz popisał się dwiema bramkami – najpierw w 49. minucie podwyższył na 3-0 po asyście Dani Ceballosa, a potem w 58. minucie, asystując Luki Modrićowi, ustalił wynik spotkania na 4-0 dla gości.

Granada CF próbowała odrobić straty, jednak piłkarze Realu kontrolowali sytuację na boisku. Gospodarze zakończyli mecz z dwoma żółtymi kartkami – Lucas Boyé w 25. minucie oraz Gerard Gumbau tuż przed przerwą. Z kolei zawodnicy Realu uniknęli kar ze strony arbitra.

Nie zabrakło emocji i widowiskowych akcji, ale to Real Madryt wyszedł z tego starcia zwycięsko, zdobywając cenne trzy punkty. Następne wyzwania czekają obie drużyny, a kibice już teraz nie mogą się doczekać kolejnych spotkań swoich ulubieńców.