Na obiekcie Estadio de la Cerámica miał miejsce mecz Villarreal vs Real Madrid zakończony wynikiem 4-4

Spektakularne widowisko miało miejsce na Estadio de la Cerámica, gdzie Villarreal podejmował Real Madrid w 37. kolejce La Liga. Mecz, który odbył się w niedzielę, 19 maja, zakończył się niesamowitym remisem 4-4. Mimo że Królewscy prowadzili aż 4-1 do przerwy, gospodarze zdołali wyrównać w drugiej połowie, zapewniając kibicom emocje do ostatniego gwizdka.

Ekscytujące starcie na Estadio de la Cerámica: Villarreal vs Real Madrid

Stadion Estadio de la Cerámica gościł w minioną niedzielę pełen napięcia mecz 37. kolejki La Liga, w którym Villarreal podejmował Real Madrid. Sędzią głównym tego emocjonującego spotkania był Alejandro Hernandez.

Przebieg spotkania

Już od pierwszych minut meczu widać było, że obie drużyny mają ogromną determinację. Pierwsza bramka padła w 14. minucie, kiedy to A. Güler, po asyście Brahima Díaza, umieścił piłkę w siatce, dając prowadzenie gościom. Real Madrid nie przestawał naciskać i zaowocowało to kolejnym golem w 30. minucie. Tym razem Joselu zdobył bramkę po podaniu Lucasa Vázqueza.

Villarreal nie pozostawał dłużny i w 39. minucie A. Sørloth, po znakomitej akcji Y. Mosquery, zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy. Radość kibiców Żółtej Łodzi Podwodnej nie trwała jednak długo, bo już minutę później Lucas Vázquez przywrócił dwubramkowe prowadzenie Realowi Madryt, asystował mu Brahim Díaz. Tuż przed przerwą, w 45. minucie, Güler po raz drugi wpisał się na listę strzelców, tym razem po podaniu Vázqueza, ustalając wynik pierwszej połowy na 1-4.

Druga połowa rozpoczęła się z przytupem dla gospodarzy. W 48. minucie A. Sørloth zdobył swoją drugą bramkę po podaniu Gerarda Moreno. To był jednak tylko początek niesamowitej pogoni za wynikiem. Cztery minuty później, w 52. minucie, Sørloth ponownie trafił do siatki, zmniejszając stratę do jednej bramki.

W 56. minucie, ku ogromnej radości kibiców, A. Sørloth skompletował hat-tricka, ponownie po podaniu Gerarda Moreno, wyrównując stan meczu na 4-4. Emocje sięgały zenitu, a atmosfera na stadionie była nie do opisania.

W 45. minucie Alberto Moreno został ukarany żółtą kartką, a w 84. minucie Bertrand Traoré również zobaczył żółty kartonik. Goście nie pozostali bez kar - Eduardo Camavinga otrzymał żółtą kartkę w 66. minucie, a Dani Ceballos w 86. minucie.

Podsumowanie meczu

Spotkanie zakończyło się spektakularnym remisem 4-4. Było to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań tego sezonu w La Liga. Villarreal pokazał niesamowity charakter, odrabiając straty z wyniku 1-4 do 4-4, a A. Sørloth zdobył aż cztery bramki, stając się bohaterem tego meczu. Real Madrid, mimo świetnego początku, nie zdołał utrzymać prowadzenia, co ukazuje, że w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć.

Obie drużyny czekają teraz kolejne wyzwania. Villarreal zmierzy się z Osasuną, Realem Betis i Borussią Dortmund, podczas gdy Real Madryt będzie przygotowywał się do swoich kolejnych spotkań.

To spotkanie na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn i wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy mieli okazję je oglądać. Tego typu mecze przypominają, dlaczego kochamy ten sport - dla takich chwil pełnych napięcia, zwrotów akcji i niesamowitych emocji.