Back to Top

Strona fanów klubu

REAL MADRYT

Strona 8 z 8

Warto przeczytać

Mecz pomiędzy Real Madrid vs Osasuna, wynik 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid a Osasuna wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Więcej…

Mało popularne dyscypliny sportu o których mogłeś nie wiedzieć

To tylko kilka z wielu różnych sportów, o których mogłeś wcześniej nie słyszeć. Niektóre z nich są odmianami sportów, które już znasz, inne są zupełnie wyjątkowe. To tylko kilka z nich, które bardzo różnią się od sportów regularnie oglądanych w telewizji. Jeśli szukasz nowego sportu, którym mógłbyś się ekscytować lub nowego hobby, którego mógłbyś spróbować, to któryś z wymienionych sportów będzie dla Ciebie idealny. Teraz, gdy wiesz już o niektórych z tych mniej znanych dyscyplin sportowych, możesz cieszyć się nimi o wiele bardziej i nie będziesz zdezorientowany, gdy natkniesz się na nie podczas wydarzeń sportowych. Te sporty mogą uprawiać wszyscy i bardzo łatwo się w nie wkręcić. Nie wstydź się spróbować czegoś nowego i niezwykłego, zwłaszcza że może to być równie zabawne, jak sporty regularnie pokazywane w telewizji.

Więcej…

Espanyol vs Real Madrid wynik 2-1

Espanyol - Real Madrid wynik spotkania 2-1. Dnia 2021-10-03 14:15 na obiekcie sportowym RCDE Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Espanyol a Real Madrid.

Więcej…

Śledź Królewskich na YT