Strona fanów klubu

REAL MADRYT

Osasuna vs Real Madrid, wynik 2-4

Spotkanie Osasuna - Real Madrid zakończone wynikiem 2-4

W ostatnim meczu rozegranym w ramach 29. kolejki La Ligi drużyna Osasuna podejmowała u siebie Real Madryt na Estadio El Sadar. Spotkanie, które odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 15:15, zakończyło się zwycięstwem Realu Madryt 4-2. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Realu 2-1, a emocje sięgały zenitu w starciu tych dwóch drużyn.

Real Madrid kontra Celta Vigo, wynik końcowy 4-0

Dnia 2024-03-10 17:30 odbyło się spotkanie Real Madrid kontra Celta Vigo: 4-0

Wczorajszy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu był pełen emocji, gdy Real Madrid podejmował Celtę Vigo w ramach 28. kolejki La Liga. Królewscy zdominowali rywali, kończąc mecz z imponującym wynikiem 4-0. Mecz rozegrany 10 marca o godzinie 17:30 pozostanie w pamięci kibiców na długo.

Valencia kontra Real Madrid, wynik 2-2

Valencia vs Real Madrid, wynik meczu: 2-2

W meczu 27. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy Valencią a Realem Madryt padł remis 2-2 na Estadio de Mestalla. Spotkanie, które odbyło się 2 marca o godzinie 20:00, dostarczyło kibicom emocji od pierwszego gwizdka sędziego, a końcowy rezultat na pewno nie pozostawił nikogo obojętnym.

Mecz Real Madrid vs Sevilla, wynik końcowy 1-0

Spotkanie między Real Madrid i Sevilla zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu dnia 2024-02-25 20:00

Wczorajszy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu był pełen emocji, gdy Real Madrid podejmowało Sevillę w ramach 26. kolejki La Liga. Po zaciętym spotkaniu to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Mecz ten, rozegrany o godzinie 20:00, był pełen wrażeń i niezwykłej rywalizacji.

Rayo Vallecano kontra Real Madrid, wynik końcowy 1-1

Rayo Vallecano vs Real Madrid, wynik meczu - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Rayo Vallecano a Real Madrid na Estadio de Vallecas zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zdobyły po jednym golu, utrzymując wynik na remisowym poziomie również do przerwy. Starcie to miało miejsce w ramach 25. kolejki hiszpańskiej La Liga, a emocje na boisku trwały do samego końca.

Warto przeczytać

Mecz pomiędzy Barcelona vs Real Madrid, wynik końcowy 1-2

W emocjonującym starciu 11 kolejki La Liga, Barcelona musiała uznać wyższość Realu Madryt, pomimo prowadzenia na półmetku meczu. Dramatyczne spotkanie, które miało miejsce dnia 28 października 2023 o godzinie 14:15 na stadionie Estadi Olímpic Lluís Companys, zakończyło się wynikiem 1-2. Mimo początkowego prowadzenia Barcelony, Królewscy zdołali odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Sędzią tego emocjonującego pojedynku był Jesus Gil Manzano z Hiszpanii.

Więcej…

Valencia kontra Real Madrid, wynik końcowy 1-2

Valencia kontra Real Madrid, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Valencia i Real Madrid wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Więcej…

Real Madrid kontra Valladolid zakończony wynikiem 6-0

Real Madrid - Valladolid zakończony wynikiem 6-0. W dniu 2023-04-02 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Valladolid.