Celta Vigo - Real Madrid, wynik spotkania: 1-2

W dniu 2022-04-02 16:30 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Celta Vigo oraz Real Madrid.

Pierwsza połowa meczu między Celta Vigo oraz Real Madrid zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: K. Benzema 19' 0-1 Nolito 52' 1-1 Javier Galán K. Benzema 70' 1-2

Żółte kartki Celta Vigo: Javi Galán 36' Thiago Galhardo 40' Jeison Murillo 57'

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Celta Vigo stawi czoła Espanyol, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Getafe. Kolejno natomiast Real Madrid z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Chelsea.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Javi Galán nieprzerwanie serwują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to spotkania drętwe. Ustawicznie obserwujemy idealnie wyliczone bramki czy asysty, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga. Celta Vigo oraz Real Madrid jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Abanca-Balaídos.