Rayo Vallecano vs Real Madrid, wynik meczu - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Rayo Vallecano a Real Madrid na Estadio de Vallecas zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zdobyły po jednym golu, utrzymując wynik na remisowym poziomie również do przerwy. Starcie to miało miejsce w ramach 25. kolejki hiszpańskiej La Liga, a emocje na boisku trwały do samego końca.

Rayo Vallecano - Real Madrid 1-1: Remisowe Starcie na Estadio de Vallecas

W dniu 18 lutego 2024 roku na Estadio de Vallecas odbyło się zacięte starcie pomiędzy Rayo Vallecano a Real Madrid w ramach 25. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu na trybunach i na boisku.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, gdy już w 3. minucie Real Madrid wyszedł na prowadzenie po trafieniu Federico Valverde, który wykończył akcję Joselu. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli! W 27. minucie Raúl de Tomás strzelił bramkę wyrównującą, co sprawiło, że atmosfera na stadionie jeszcze bardziej się zagęściła.

Obie drużyny starały się kontrolować grę, co często prowadziło do ostrej rywalizacji. Sędzia Alejandro Muniz Ruiz miał pełne ręce roboty, rozdając żółte kartki jak cukierki. Na listę zawodników upomnianych znaleźli się m.in. Iván Balliu, Isi Palazón, Raúl de Tomás po stronie Rayo Vallecano oraz Eduardo Camavinga i dwukrotnie Daniel Carvajal po stronie Realu Madrid.

Emocje sięgnęły zenitu w doliczonym czasie gry, kiedy to Daniel Carvajal z Reala otrzymał drugą żółtą kartkę, a następnie czerwoną, zostawiając swoją drużynę w osłabieniu. Mimo starań obu zespołów, wynik nie uległ zmianie, a mecz zakończył się remisem 1-1.

Rayo Vallecano i Real Madrid zakończyli ten mecz podziałem punktów, co sprawiło, że emocje zostaną przetransportowane do kolejnych spotkań. Gospodarze zmierzą się z Gironą, Cadiz oraz Alaves, natomiast Real Madrid czekają starcia z Sevillą, Valencią oraz RB Leipzig.