Mecz między Celta Vigo oraz Real Madrid zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Abanca-Balaídos dnia 2023-08-25 19:30

Celta Vigo vs Real Madrid 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Celta Vigo a Real Madrid wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-08-25 19:30 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Celta Vigo a Real Madrid.

Gole strzelali: J. Bellingham 81' 0-1 Joselu

Żółte kartki Celta Vigo: Iago Aspas 67' Renato Tapia 90'

Żółte kartki Real Madrid: Toni Kroos 71' Nacho Fernández 90' Antonio Rüdiger 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Celta Vigo zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Barcelona. Kolejno natomiast Real Madrid z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Atletico Madrid.

Coraz częściej kibice śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Iago Aspas Toni Kroos nieprzerwanie zapewniają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy efektowne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, że zmagania nudzą kibica. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi La Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Celta Vigo i Real Madrid w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Abanca-Balaídos.