Mecz Real Madrid vs Cadiz, wynik 3-0

W minioną niedzielę Estadio Santiago Bernabéu stało się areną emocjonującego starcia pomiędzy Real Madrid a Cadiz. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, po przerwie królewscy rozkwitli, zdobywając trzy bramki i pewnie pokonując rywali 3-0 w ramach 34. kolejki La Liga.

Relacja z meczu Real Madrid - Cadiz

Estadio Santiago Bernabéu był świadkiem emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Real Madrid i Cadiz w ramach 34. kolejki La Liga. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:15, a sędzią głównym był Javier Iglesias Villanueva z Hiszpanii.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Real Madrid dominowało w posiadaniu piłki, ale Cadiz skutecznie broniło się przed atakami gospodarzy.

Po przerwie emocje sięgnęły zenitu. W 51. minucie Brahima Díaz zdobył gola dla Realu, wykorzystując asystę Luki Modricia i otwierając tym samym wynik spotkania. Gospodarze przejęli inicjatywę i zaczęli coraz śmielej atakować bramkę rywali.

W 68. minucie to właśnie młody J. Bellingham podwyższył prowadzenie dla Realu, strzelając drugą bramkę po asyście Brahimy Díaza. Kibice na Santiago Bernabéu oszaleli z radości, dopingując swoją drużynę do kolejnych ataków.

W doliczonym czasie gry, dokładnie w 90. minucie, to jednak Cadiz zdobyło bramkę honorową. Joselu pokonał bramkarza Realu, Nacho, ustalając wynik meczu na 3-0 dla gospodarzy.

W trakcie meczu żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldúa z drużyny gości, natomiast czerwonych kartek nie odnotowano. Real Madrid zdominowało spotkanie zarówno pod względem akcji ofensywnych, jak i defensywnych, zasłużenie sięgając po trzy punkty.

Po tym zwycięstwie, Real Madrid zmierzy się kolejno z Bayernem Monachium, Granadą oraz Alaves, podczas gdy Cadiz czekają starcia z Getafe, Sevillą i Las Palmas. Kibice mogą być pewni, że emocje na hiszpańskich boiskach jeszcze nie opadły, a zmagania w La Liga wciąż przynoszą niezapomniane chwile.