Dnia 2024-03-10 17:30 odbyło się spotkanie Real Madrid kontra Celta Vigo: 4-0

Wczorajszy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu był pełen emocji, gdy Real Madrid podejmował Celtę Vigo w ramach 28. kolejki La Liga. Królewscy zdominowali rywali, kończąc mecz z imponującym wynikiem 4-0. Mecz rozegrany 10 marca o godzinie 17:30 pozostanie w pamięci kibiców na długo.

Relacja z meczu Real Madrid - Celta Vigo

Dzisiaj na Estadio Santiago Bernabéu odbył się pasjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Real Madrid i Celta Vigo. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie. Sędzia główny Mario Melero Lopez prowadził spotkanie sprawnie i zdecydowanie.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17:30, a już w 21. minucie gry Vinícius Júnior popisał się strzałem, otwierając wynik na 1-0 dla Realu Madrid. Gospodarze od samego początku dawali z siebie wszystko, starając się kontrolować przebieg spotkania.

Po pierwszej połowie wynik na tablicy wynosił 1-0 na korzyść Realu Madrid. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom futbolu, ale to gospodarze mieli przewagę nad rywalem.

W drugiej połowie Real Madrid kontynuował swoją ofensywną grę, co zaowocowało kolejnymi bramkami. W 79. minucie Guaita podwyższył prowadzenie na 2-0, a następnie w 88. minucie Carlos Domínguez trafił do siatki, ustalając wynik na 3-0.

W doliczonym czasie gry, dokładnie w 90. minucie, A. Güler zdobył czwartego gola dla Realu Madrid, ustalając wynik meczu na 4-0. Dani Ceballos zanotował asystę przy tej bramce, co pokazało świetne zgranie w drużynie.

W trakcie meczu widzieliśmy także kilka kartek. Żółte kartki otrzymali Eduardo Camavinga i Vinícius Júnior z Realu Madrid oraz Luca De La Torre, Óscar Mingueza i Javier Manquillo z Celta Vigo. Na szczęście żadna drużyna nie musiała grać w osłabieniu, ponieważ nie było czerwonych kartek.

Po tym zwycięstwie Real Madrid zbliża się do czołówki ligi La Liga, prezentując świetną formę. Kibice mogą być dumni z występu swojej drużyny, która zaprezentowała widowiskowe i skuteczne zagrania na boisku.

Następne mecze Realu Madrid to starcia z Osasuną, Athletic Club i Mallorcą, natomiast Celta Vigo zmierzy się z Sevillą, Rayo Vallecano i Realem Betis. Po takim widowisku jak dzisiejsze, fani piłki nożnej już nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.