Real Madrid - Athletic Club, wynik meczu 1-1

Dnia 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Madrid a Athletic Club.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Real Madrid a Athletic Club zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Oihan Sancet 49' 0-1 K. Benzema 72' 1-1

Żółte kartki Real Madrid: Dani Ceballos 55' Daniel Carvajal 85'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 57' Yuri Berchiche 71'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Díaz de Mera. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Real Madrid stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Manchester United i Barcelona. Kolejno natomiast Athletic Club zmierzy się z Celtic. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące starcia ligi La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Dani Ceballos Oihan Sancet nierzadko zapewniły kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nas nudzą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga. Real Madrid oraz Athletic Club i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.