Mecz Real Madrid - Valladolid zakończony wynikiem 6-0 na obiekcie Estadio Santiago Bernabéu

Real Madrid - Valladolid zakończony wynikiem 6-0. W dniu 2023-04-02 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Valladolid.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid i Valladolid wynik to 4-0. Końcowy wynik spotkania to 6-0.

Gole strzelali: Rodrygo 22' 1-0 Marco Asensio K. Benzema 29' 2-0 Vinícius Júnior K. Benzema 32' 3-0 Vinícius Júnior K. Benzema 36' 4-0 Rodrygo Marco Asensio 73' 5-0 Rodrygo Lucas Vázquez 90' 6-0 E. Hazard

Żółte kartki Real Madrid:

Żółte kartki Valladolid: Iván Fresneda 64'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Valladolid:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Villarreal i Chelsea. Kolejno natomiast Valladolid podejmie Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Girona.

W dzisiejszych czasach kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Iván Fresneda często zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wiele pozytywnych przeżyć. Walki między graczami są zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że zmagania nudzą. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, idealne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi La Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Real Madrid i Valladolid w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.