Real Madrid vs Athletic Club, wynik spotkania: 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Real Madrid i Athletic Club zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz ligi La Liga kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Real Madrid i Athletic Club.

Gole strzelali: Oihan Sancet 49' 0-1 K. Benzema 72' 1-1

Żółte kartki Real Madrid: Dani Ceballos 55' Daniel Carvajal 85'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 57' Yuri Berchiche 71'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Athletic Club podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze La Liga. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Dani Ceballos Oihan Sancet nieraz zapewniły własnym wiernym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między zawodnikami zdarzają się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Real Madrid i Athletic Club jak ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.