Spotkanie pomiędzy Real Madrid i Las Palmas zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-09-27 17:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu

W dniu 2023-09-27 17:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Real Madrid i Las Palmas.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Real Madrid a Las Palmas zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Brahim Díaz 45' 1-0 Lucas Vázquez Joselu 54' 2-0 Rodrygo

Żółte kartki Real Madrid:

Żółte kartki Las Palmas: Saúl Coco 79'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Las Palmas:

Główny sędzia meczu to José Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Real Madrid zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Osasuna i Sevilla. Kolejno natomiast Las Palmas zmierzy się z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Rayo Vallecano.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Saúl Coco często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż widowiska nas męczą. Bardzo często zdarzają się bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Real Madrid oraz Las Palmas z ligi La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.