Dnia 2024-01-03 18:15 miał miejsce mecz pomiędzy Real Madrid oraz Mallorca - 1-0

Dziś na Estadio Santiago Bernabéu odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Real Madrid a Mallorca. W meczu zdecydowanie większe szanse mieli gospodarze, jednak wynik do przerwy był wciąż niepewny. Ostatecznie to Real Madrid zdołał zdobyć bramkę, wygrywając ten pojedynek 1-0.

Relacja z meczu Real Madrid - Mallorca

Sobotni wieczór na Estadio Santiago Bernabéu z pewnością nie zawiodło fanów piłki nożnej. Mecz pomiędzy Real Madrid a Mallorca w ramach La Liga dostarczył sporo emocji i napięcia, które zakończyły się zwycięstwem gospodarzy 1-0.

Od samego początku spotkania obie drużyny prezentowały wysoki poziom. Real Madrid, grający przed własną publicznością, starał się narzucić swoje warunki, jednak zawodnicy Mallorcy nie zamierzali ustępować. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, co nie oddaje jednak intensywności i zaangażowania obu zespołów. Napastnicy obu drużyn mieli okazje do strzelenia bramki, jednak brak skuteczności i świetnych interwencji bramkarzy utrzymywał wynik na remisie.

Druga połowa przyniosła jeszcze większe emocje. Dopiero w 78. minucie A. Rüdiger, zawodnik Realu Madrid, zdobył gola po doskonałej asyście L. Modrić. Bramka ta wywołała ogromne ekscytacje wśród kibiców gospodarzy, którzy przez resztę meczu gorączkowo bronili swojej przewagi. Jednak zawodnicy Mallorcy nie dawali za wygraną, próbując wyrównać wynik do ostatniego gwizdka.

Niestety dla gości, nie udało im się pokonać bramkarza Realu, co przypieczętowało triumf gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Realu Madrid, który umocnił swoją pozycję w tabeli La Liga.

W trakcie meczu arbiter Alejandro Muñiz rozdał kilka żółtych kartek. Zawodnikom Realu Madrid ukarani zostali Rodrygo oraz bramkarz Andriy Lunin, natomiast w drużynie gości żółte kartki otrzymali Siebe Van Der Heyden, Matija Nastasić oraz Pablo Maffeo.

Nadal nie zabrakło emocji, a kibice do samego końca dopingowali swoje drużyny. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a emocje sięgały zenitu wraz z bramką zdobytą przez gospodarzy.

Kolejne mecze Realu Madrid to starcia z Atletico Madrid, Almerią oraz Las Palmas, natomiast Mallorca zmierzy się z Celtą Vigo, Villarrealem oraz Realem Betis.