Mecz Las Palmas kontra Real Madrid, wynik końcowy 1-2

W sobotnie popołudnie na Estadio de Gran Canaria rozegrano spotkanie pomiędzy drużynami Las Palmas i Real Madrid. Mecz zakończył się zwycięstwem Realu Madryt 2-1, po emocjonującym starciu, które dostarczyło wielu niezapomnianych chwil dla kibiców obu drużyn. Po wyrównanej pierwszej połowie, Real Madryt zdołał zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa, dzięki czemu utrzymał się w czołówce La Liga.

La Liga: Las Palmas vs Real Madrid - 1-2

Wczoraj, na Estadio de Gran Canaria, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Las Palmas a Real Madrid. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe 90 minut.

Początek spotkania nie przyniósł wiele emocji, obie drużyny starały się utrzymać kontrolę nad piłką, jednak żadna z nich nie potrafiła stworzyć klarownej okazji bramkowej. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa okazała się znacznie bardziej porywającą dla kibiców. W 53. minucie Javi Muñoz poprowadził Las Palmas na prowadzenie, ustalając wynik na 1-0. Jednak Real Madrid szybko odpowiedział, a w 65. minucie Vinícius Júnior doprowadził do wyrównania, wykorzystując asystę E. Camavingi. Na kilkanaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry, Real Madrid przekonał się kolejny raz, kiedy to A. Tchouaméni zdobył bramkę na 1-2, wykorzystując asystę T. Kroosa.

Mecz okazał się pełen napięcia, co przełożyło się na ilość kartek. Gospodarze zebrały trzy żółte kartki, a Goście dwie. Czerwonych kartek nie było.

Wynik końcowy 1-2 na korzyść Realu Madrid z pewnością rozczarował fanów Las Palmas, ale jednocześnie cieszył kibiców drużyny gości. Real Madrid udowodnił, że potrafi grać pod presją i odnosić zwycięstwa w trudnych meczach.

Następne mecze dla Las Palmas to starcia z Granada CF, Valencia oraz Atletico Madrid, natomiast Real Madrid zmierzy się z Getafe oraz Atletico Madrid.