Spotkanie Real Madrid vs Villarreal zakończone wynikiem 4-1

W piątkowy wieczór na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy drużynami Real Madryt i Villarreal. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy, którzy kontrolowali grę od samego początku. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-0 dla Realu Madryt, a atmosfera na trybunach była niesamowita. To był kolejny emocjonujący mecz w ramach La Liga, który zapewnił kibicom wiele powodów do radości.

Mecz pomiędzy drużynami: Real Madrid vs Villarreal

Dnia 17 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy drużynami Real Madrid (Gospodarz) i Villarreal (Goście). Spotkanie to odbyło się w ramach 17. kolejki La Liga.

Relacja z przebiegu meczu

Zaczynamy! Na Estadio Santiago Bernabéu rozpoczął się emocjonujący mecz pomiędzy Real Madrid a Villarreal. Gospodarze szybko przejęli inicjatywę, a w 25. minucie J. Bellingham wpisał się na listę strzelców, zdobywając pierwszego gola dla Realu. Asystę wykonał L. Modrić, który w 37. minucie asystował również przy bramce zdobytej przez Rodrygo, powiększając prowadzenie Realu na 2-0 do przerwy.

Po przerwie, w 54. minucie, José Luis Morales zdobył gola dla Villarreal, zmniejszając różnicę na 2-1. Jednak Real Madrid szybko odpowiedział, a w 64. minucie zdobył bramkę za sprawą Brahim Díaz. L. Modrić ponownie pojawił się na listach strzelców, zdobywając bramkę w 68. minucie i ustalając wynik meczu na 4-1 dla Realu.

W trakcie meczu kartki żółte ujrzało kilku zawodników obu drużyn, natomiast czerwone kartki nie zostały wywieszone. Jude Bellingham został ukarany w 67. minucie, a Aurélien Tchouaméni otrzymał żółtą kartkę w 84. minucie. Z kolei w drużynie gości Adrià Altimira został ukarany w 67. minucie, Ilias Akhomach w 74. minucie, a Étienne Capoue w 85. minucie.

Po zakończonym meczu, Real Madrid ma zaplanowane kolejne spotkania z Alaves, Mallorca oraz Arandiną, natomiast Villarreal zmierzy się z Celtą Vigo, Valencią oraz Revalią.

Emocjonujące widowisko na Estadio Santiago Bernabéu zakończyło się zwycięstwem Realu Madrid 4-1 nad Villarrealem, zapewniając kibicom wiele powodów do radości oraz nadzieję na dalszy sukces w La Liga.