Back to Top

Strona fanów klubu

REAL MADRYT

Strona 11 z 11

Warto przeczytać

Krajobraz kryptowalut i ich dominacja na rynku

Krajobraz kryptowalutowy bardzo się zmienił od czasu, gdy Bitcoin został po raz pierwszy wprowadzony na rynek prawie dziesięć lat temu. Rzeczywiście, Bitcoin stracił wiele ze swojej dominacji na rynku i obecnie stanowi tylko około 42% całkowitej kapitalizacji rynku kryptowalut. W rzeczywistości istnieje teraz ponad 1300 różnych walut cyfrowych, a kryptowaluta jest znacznie bardziej zróżnicowana niż w przeszłości. Co więcej, rynek altcoinów znacznie dojrzał w ciągu ostatnich kilku lat i jest teraz domem dla kilku bardzo obiecujących nowych walut cyfrowych. Mając to na uwadze, inwestowanie w altcoiny może być świetnym sposobem na dywersyfikację portfela kryptowalut. Jednak powinieneś starannie wybrać swoje altcoiny i dokładnie zbadać ich potencjał przed inwestycją.

Więcej…

Mecz pomiędzy Real Madrid vs Osasuna, wynik 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid a Osasuna wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Więcej…

Mecz pomiędzy Real Madrid - Real Betis, wynik 0-0

Dnia 2022-05-20 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Madrid a Real Betis.

Więcej…

Śledź Królewskich na YT