Real Madrid kontra Sevilla, wynik meczu - 2-1

Dnia 2021-11-28 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz ligi La Liga kolejki 15. Zmierzyły się Real Madrid i Sevilla.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Real Madrid a Sevilla wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Rafa Mir 12' 0-1 M. Acuña K. Benzema 32' 1-1 Vinícius Júnior 87' 2-1 Éder Militão

Żółte kartki Real Madrid: Toni Kroos 61' Daniel Carvajal 69' Casemiro 90'

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 33' Gonzalo Montiel 55' Lucas Ocampos 84'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był José Sánchez. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Real Madrid stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Inter natomiast Sevilla z Cordoba. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Red Bull Salzburg.

Oddani fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Toni Kroos Marcos Acuña nieustannie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to potyczki nużące. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Real Madrid oraz Sevilla z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.